KS Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice 0 - 2

Sędziowie: Paweł Dziopak, Łukasz Kruk, Tomasz Barański

KS Unia Racibórz: Kuchta, Bochenek, Mizia, Pientka, Woniakowski, Remień, Kapinos, Ignacek, Plewa, Chałupiński, Kocot.

Rezerwowi: Krupa, Durda, Binek, Trzeciak, Jędrzejewski, Tolpa, Wybraniec

Gwarek Ornontowice: Pilny, Wojtoń, Ferensztajn, Tomecki, Herrmann, Kasprzyk, Niewiedział, Boczar, Saliński, Zdrzałek, Lewandowski

Rezerwowi: Kojdecki, Woźnica, Góra, Oleksy, Adamczyk, Książek

1' Zaczęło się. Do przodu ruszył Kocot, ale faulował obrońcę gości.
3' Żółta kartka dla Ignacka. Zaraz po tym kontra Unii, zakończona niedokładnym dograniem Kocota.55
5' Fauluje Plewa. Goście dośrodkowują z wolnego, ale żaden z zawodników nie doszedł do pozycji strzeleckiej.
9' Dużo walki w środku pola. W efekcie więcej fauli niż gry.
10' Strzelał Kasprzyk, ale uderzył nieczysto i piłka nudząc się opuściła plac gry.
15' Zamieszanie w polu karnym Gwarka. W finale Remień strzelił nad poprzeczką.
18' Nastrzelony piłką w twarz zawodnik Gwarka wymaga interwencji masażysty. Wszystko w porządku Niewiedział gra dalej.
21' Fauluje Mizia. Rzut wolny z 40 m. Dośrodkowanie - główka i... nic ciekawego.
23' Unia próbuje ataku pozycyjnego, ale brakuje dokładnego ostatniego podania.
25' Aktywni Plewa z Kocotem próbują ataku lewą stroną, ale czujni obrońcy gości nie pozwalają rozwinąć skrzydeł naszym skrzydłowym.
27' Unia próbuje przejąć inicjatywę, ale goście raz na jakiś czas próbują się odgryźć.
28' Kolejny rzut wolny dla Gwarka. Dośrodkowanie i dobre zachowanie obrońców Unii.
31' Kapinos prostopadle do Remienia. Niestety za mocno.
34' Kontra Unii na spalonym Remień.
35' W końcu ciekawa składna akcja. Chałupiński dośrodkowuje w pełnym biegu. Kocot uprzedzony przez obrońcę.
37' Rzut rożny dla Gwarka. Pięciu zawodników gości w polu karnym. Krótkie rozegranie. Strzał i po rykoszecie ponownie rzut rożny.
38'Strzelał Dawid Lewandowski. Do Roberta trochę mu brakuje. Piłka wysoko nad bramką.
41' Żółta kartka dla Remienia.
44' Rzut wolny dla Unii z lewej strony boiska. Tłoczno w polu karnym gości. Piąstkuje bramkarz - na wiwat z woleja Plewa.
45' A mogło być tak pięknie. Kapinos z 12m - bramkarz wybija. Poprawka Kapinosa - blokują obrońcy.
Koniec pierwszej połowy, bardzo wyrównanej, bez efektownych akcji z dramatyczną końcówką, ale bez bramek.

46' Rzut rożny dla Unii. Pientka dobrze asekrowany przez obrońcę nie zdołał celnie strzelić.
49' Żółta kartka dla Herrmanna. Rzt wolny - dośrodkowanie - bramkarz.
50' Unia aktywna, zamknęła gości na ich połowie.
52' Kombinacyjna akcja Woniakowskiego i Plewy, niestety nie zakończona strzałem.
54' Rzut wolny dla Unii z 22 m. Strzelał Chałupiński. Metr nad poprzeczką.
55' Wzmaga się doping grupy raciborskich kibiców. Piłkarze Unii jakby pobudzeni gromkimi okrzykami ciągle w ataku.
57' Prawą stroną pognał Bochenek. Zablokowane dośrodkowanie.
58' Strzelał Remień. Marnie to wyglądało. Komentarze na trybunach nie nadaja się do cytowania.
59' Rzut wolny dla Unii. Próbował Pientka, Woniakowski, a skończyło sie kontrą gości.
60' Strzelał Plewa. Bramkarz Gwarka w opałach, ale ciągle skuteczny.
64' Kto by sie spodziewał. Ni z gruszki ni z pietruszki  Dawid Lewandowski znalazł sie w polu karnym i tym razem strzelił tak jakby grał w Bayernie.
Gwarek prowadzi w Raciborzu 0-1.
70' Zrobiło się nerwowo i ostro. Goście pobudzeni strzeleniem bramki, śmielej zaatakowali.
74' Zmiana w Unii: Durda za Chałupińskiego.
78' Zmiana w Gwarku: Oleksy za Tomeckiego.
80' Gra zrobiła się otwarta. Akcja za akcję.
82' Rzut rożny dla gości.
84' Rrzut wolny dla Uni 25 m. od bramki gości. Strzelał Remień i zepsuł temat.
86' Niedokładnie wybijał Mizia ale Niewiedział uderzył jeszcze gorzej.
88' Rzut wolny dla Unii. Zamieszanie - Durda przestrzeił w dogodnej sytacji.
90' Zmiana w Gwarku: Adamczyk za Zdrzałka.
90+ 0-2 Strzela Adamczyk. Mizia za lekko podał do bramkarza w sprawę wmieszał sie Adamczyk i ustaił wynik meczu.