W sobotę zagramy w Ustroniu
Dodane przez Admin dnia 06-04-2018 08:08:30

W sobotę nasi piłkarze zagrają z Kuźnią Ustroń. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią o godzinie 17:00. Nasi przeciwnicy w 18 meczach zdobyli 19 punktów i zajmują XIII miejsce w tabeli. Do tej pory wygrali 5 meczów i 4 zremisowali. W meczach domowych wywalczyli 10 punktów, a z delegacji przywiezli 9 oczek. Kuźnia przed tygodniem na 15 minut przed końcem regulaminowego czasu gry prowadziła ze Spójnią Landek 2:0, jednak w niecałe trzy minuty dała rywalom strzelić dwie bramki, a w 92 minucie również zwycięskiego gola. Nasi piłkarze mają dwa punkty więcej niż rywale. W meczu w Ustroniu nie zagra Paweł Woniakowski, który pauzuje za czerwoną kartkę. Zanosi się na emocjonujący mecz. Jesienią w Raciborzu w meczu tych drużyn padł remis 2 – 2. Łatwo nie będzie, bo dużym atutem gospodarzy będzie gra na sztucznej nawierzchni. Mamy jednak nadzieję, że nasi piłkarze zagrają tak jak w zwycięskich wiosennych meczach i wrócą do Raciborza z punktami. Sędzią głównym sobotniej meczu będzie pan Bogdan Drobot z Siemianowic Śląskich, a na liniach pomagać mu będą Mariusz Szymanek oraz Robert Reguła (obaj Katowice).