Weekendowe mecze juniorów
Dodane przez Admin dnia 16-04-2018 09:21:07
jun_piast.jpg W miniony weekend juniorzy Unii Racibórz rozegrali kolejne swoje mecze ligowe.W II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych Unia zagrała z Rekordem Bielsko Biała wygrywając to spotkanie 1 - 0. Natomiast w III Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych unici grali w Turzy Śląskiej wygrywając to spotkanie 3 - 2.

Relacje z obu meczów dostępne są w rozwinięciu newsa.

Treść rozszerzona

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1), grupa południowa:

KS Unia Racibórz - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-0 (1-0)

Bramka: Bartosz Łagosz 4’ asysta: Fabian Kaczor

Skład: Grycman, Rajda (kpt.), Miąsik, Kowalczyk, Sobek, Witt (Kuczera 55’), Szotek, Radoń, Kaczor (Migus 40’), Pendzich, Łagosz (Sobierajewicz 68’).

Pomeczowa opinia Trenera Jarosława Rachwalskiego:

Początek meczu zdecydowanie pod nasze dyktando, czego dowodem była szybko strzelona bramka przez Bartka Łagosza, który wykończył świetną akcję. Po 20 minucie przeciwnik przejął inicjatywę i stworzył kilka okazji do strzelenia gola jedn,ak obrońcy i bramkarz stawali na wysokości zadania. Druga połowa to głównie defensywa i dużo walki. Pomimo niskiego ustawienia stworzyliśmy 3 sytuacje, które powinny zakończyć się bramką. Drużyna zostawiła na boisku serducho, charakter oraz mnóstwo zdrowia.

III Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1):

LKS Unia Turza Śląska – KS Unia Racibórz 2-3 (2-1)

Bramki:

Bartosz Dominik 25’ as. Nikodem Włoch

Kevin Gawlik 45’ as. Tomasz Szczechowski

Kevin Gawlik 48’ as. Fabian Kaczor

Skład: Grycman (kpt.), Żelazko, Godoj, Dominik, Radoń S., Bialik, Gładkowski, Szczechowski, Włoch, Gawlik, Kaczor (40’)

Spotkanie zaczęliśmy niefortunnie, gdyż po 10 minutach przegrywaliśmy już 2-0. Jednak zespół zareagował znakomicie i po bardzo dobrze rozegranym rzucie rożnym pięknym uderzeniem popisał się Bartosz Dominik.

Druga połowę rozpoczęliśmy zdecydowanie lepiej, szybko strzeliliśmy 2 bramki, których autorem był bardzo aktywny Kevin Gawlik.

Zagraliśmy dobry mecz, tworzyliśmy sytuacje po składnych i szybkich akcjach. W grze defensywnej panował porządek i spokój.

Weekend Juniorów Unii Racibórz uważam za bardzo udany.