Unia lepsza do drużyny seniorskiej z USA
Dodane przez Admin dnia 25-07-2019 21:19:35

25 lipca 2019 (czwartek) godz. 18.00 Gosław Sport Center

Football International Company - KS UNIA Racibórz 2 - 4 (0 - 2)
0 – 1 testowany 20’, 0 – 2 Kocot 35’, 0 – 3 Kocot 70’, 1 – 3 75’, 1 – 4 Kocot 80’, 2 – 4 85’

KS Unia Racibórz: Grycman - Sobek Woniakowski (60' Radoń), Jakosz (60' Stępiński), Goły - Szlufarski (46' Chałupiński), Tront (60' testowany), testowany (60' testowany), Migus (60' Gawlik) - Łagosz Kocot

Treść rozszerzona

Unia Racibórz rozegrała dzisiaj na boisku Gosław Sport Center mecz sparingowy z seniorską drużyną z USA, która do Polski przyjechała na obóz treningowy. Przed rozpoczęciem meczu nasi piłkarze wręczyli rywalom drobne upominki. Pierwsza bramka dla Unii padła w 20 minucie a zdobył ją zawodnik testowany. Kwadrans później było już 0 – 2. Migus uderzył piłką w słupek a skutecznie dobił Kocot. Na 0 - 3 w bramkę zdobył 70 minucie Kocot, a asystował mu Gawlik 1:3. W 75minucie po indywidualnym błędzie obrońcy gola zdobyła drużyna z USA. Na 1:4 80' podwyższył ponownie Kocot - asystę zaliczył zawodnik testowany. Wynik końcowy ustalił zawodnik z USA w 85 minucie po indywidualnym błędzie obrońcy.

W I połowie przeciwnik nie oddał strzału na bramkę Unii. W II połowie po dokonanych zmianach unici pozwoli na trochę więcej drużynie z USA, która w efekcie zdobyła 2 bramki.