Raport z występów grup młodzieżowych KS Unia
Dodane przez Admin dnia 25-09-2019 07:30:42

Ze zmiennym szczęściem kończyły się spotkania grup młodzieżowych naszego klubu. Zwycięstwa, remisy, porażki.... Zapraszamy do zapoznania się z materiałem z poszczególnych spotkań. Prezentujemy składy, strzelców bramek i krótkie opinie trenerów.

Treść rozszerzona

Juniorzy A1 2 Liga Wojewódzka: KS Stradom Częstochowa - KS Unia Racibórz 2:2 (2:1)

Strzelcy bramek: Szlufarski, Łagosz.

Skład: Grycman, Włoch, Radoń, Rajda, Żelazko, Witt, Szlufarski, Łagosz, Socha, Badura (Pawela), Gawlik, .

Trener Jarosław Rachwalski: Mecz nie rozpoczął się dla nas dobrze, bo straciliśmy szybko dwie bramki. W miarę upływu czasu nasza gra wyglądała coraz lepiej i to Unia stwarzała okazje bramkowe. Druga połowa już całkowicie pod nasze dyktando. W ostatniej akcji meczu mieliśmy jeszcze okazję, która powinna być zamieniona na gola.

Juniorzy Młodsi B1 2 Liga Wojewódzka: TS Czarni-Góral Żywiec - KS Unia Racibórz 0:3 (0:2)

Strzelcy bramek: Gawlik K., Grzybek, Konopacki

Skład: waróg- Gawlik N. (Ziemkiewicz-60'), Koczy, Walaszek, Kuźmiński, Musioł, Wołek (Konopacki- 60'), Niewrzoł (Widera X. 56'), Gawlik K., (Badura - 45'), Grzybek

Trener Dariusz Binek: Dominacja Unitów w pierwszym kwadransie zaowocowała zdobyciem dwóch bramek. W dalszej częsci pierwszej połowy gospodarze zaczęli dochodzić do sytuacji. Nasz zespół wychodził z groźnymi kontratakami. Na początku drugiej połowy powinniśmy strzelić bramkę na 3:0 i zamknąć mecz, lecz niestety się nie udało. Rywal stwarzał sytuacje bramkowe. Po jednej z takich akcji sędzia odgwizdał rzut karny, który został obroniony przez naszego bramkarza. Kacper Twaróg zwany "Pele" staje się specjalistą w tej dziedzinie, gdyż był to już drugi obroniony rzut karny w tej rundzie. Dalsza częśc gry to ataki zawodników z Żywca i nasze kontry. Po jednej z nich zdobywamy bramkę na 3:0.

Trampkarze C1 3 Liga Wojewódzka: KS Unia Racibórz – UKS Gracz Lyski 15:0 (8:0)

Strzelcy bramek: Bajer- 4, Kretek-3, Lenart-3, Myszakowski-2, Kodura, Janik, Ziemkiewicz

Skład: Doniec- Klobuczek, Ziemkiewicz, Królewicz, Myszakowski, Kretek, Kodura, Kremer, Kleszczyński, Janik, Lenart. Ponadto grali: Stępień, Bajer

Trener Dariusz Binek: Całe spotkanie stało pod dyktando naszej ekipy. Młodzi Unici stwarzali sytuacje bramkowe raz za razem. Młody zespół z Lysek nie mógł się przeciwstawić. Raciborzanie pewnie odnieśli zwyciętwo.

Trampkrze C2 1 Liga Wojewódzka: KS Unia Racibórz - KS JSS-SILESIA SP. Z O.O 2:3 (1:3)

Strzelec bramek: Śliwiński-2

Skład: Zaczyk, Jania, Petryszak, Marczak, Waramba, Biront, Cebula, Rzytki, Fiegel, Śliwiński, Bajer oraz Warzecha, Doniec, Gmitruk.

Trener Tomasz Trzęsiński: ...Piłkarsko zrobiliśmy postęp, zaczynamy powoli budować akcje, staramy utrzymywać się przy piłce. Szkoda, że brak było dobrego wyniku. Myślę że każdy mecz jest dla nas nauką. Wyciągamy wnioski, dalej trenujemy i gramy.

Młodzik D1 2 Liga Wojewódzka: APN GKS Tychy - KS Unia Racibórz 1:1 (1:0)

Strzelec bramki: Oszek.

Skład: Bulenda, Chmiel, Ronin, Śmigowski, Kopeć, Oszek, Rutowicz, Bartosik, Popela, Kula, Czech, Krybus.

Trener Tomasz Oszek: ...Jeden mecz, dwie połowy, dwa różne światy. W pierwszych 30 minutach bardzo dobrze grający przeciwnik nie pozwala nam na prowadzenie gry. Ponadto nie potrafimy płynnie przejść z obrony do ataku. W drugiej połowie zmiana ról i obrazu gry, przeciwnik zostaje zaskoczony, gramy na innym "levelu", prowadzimy grę. Brawa dla chłopców za "mental" i styl gry w drugiej części spotkania. Mecz został rozegrany w godzinach porannych.Zastanawiam się czy w ten sposób nie odbieramy dzieciom radości z gry, któa również ma wynikać z pory rozgrywania zawodów. Jako trenerzy ...przemyślmy to i szanujmy młodych piłkarzy.

Młodzik D1 Podokręg Racibórz: LKS Naprzód Zawada - KS Unia Racibórz 7:1 (1:1)

Strzelec bramki: Matuszczak.

Skład: Bulenda, Wszołek, Matuszczak, Ziemkiewicz, Smuda, Kidoń, Koloch, Szymanowski, Jaworek.

Trener Michał Koczor: Dobry mecz w naszym wykonaniu, duża przewaga w pierwszej polowie, niestety udaje się strzelić tylko jedna bramkę. W drugiej połowie trochę opadliśmy z sił i nie byliśmy w stanie zatrzymać kontrataków przeciwnika. I tym razem był to dla nas trudny mecz pod względem fizycznym, ale nasza gra w końcu zaprocentuje.

Młodzik D1 Podokręg Racibórz: KS Unia Racibórz - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice 3:5 (3:1)

Strzelec bramek: Bartosik-3.

Skład: Bulenda, Koloch, Poznakowski, Wszołek, Smuda, Bartosik, Kidoń, Antoni Czech, Matuszczak, Szymanowski, Waniek, Kinga Czech.

Trener Michał Koczor: Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu, ale i tym razem tylko w 1 połowie gdzie prowadzimy 3:0. W drugiej połowie tracąc bramkę na 3:2 przestajemy grać. Patrzymy w przyszłość i wyciągniemy wnioski. W piątek mamy okazję się zrehabilitować! Do boju Unia !

Orliki E1 Podokręg Racibórz: KS Unia Turza Śląska - KS Unia Racibórz 3:0 walkower

Z powodu braków kadrowych (choroby i kontuzję) KS Unia Racibórz jeszcze tym razem nie byla w stanie rozegrać spotkania.

Orliki E2 Podokręg Racibórz: LKS Tworków - KS Unia Racibórz 18:0 (8:0)

LKS Tworków - Unia Racibórz 18:0 (8:0)

Skład:Skrędzelewski WojciechSkrędzelewski BartłomiejBednarz KsaweryZieliński DawidCzarnecki DominikHenkel IgorDoczumiński BartłomiejMachalski Mateusz
Mecz bardzo słaby w naszym wykonaniu, byliśmy słabsi w każdym aspekcie gry, począwszy od gry w defensywie poprzez konstruowanie akcji kończąc na ich finalizacji. Przed nami jeszcze wiele do poprawy i czeka nas ciężka praca.