Raport z występów grup młodzieżowych KS Unia Racibórz
Dodane przez Admin dnia 09-10-2019 16:00:56
DSC_0065.jpg

Pogoda na dworze nie rozpieszcza, ale nasza młodzież nie przejmuje się tym. Za nami kolejne spotkania młodych zawodników Unii. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań.


Treść rozszerzona
DSC_0065.jpg

Pogoda na dworze nie rozpieszcza, ale nasza młodzież nie przejmuje się tym. Za nami kolejne spotkania młodych zawodników Unii. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań.


Juniorzy A1 2 Liga Wojewódzka: Pogoń Kamyk - KS Unia Racibórza 3:8 (0:6)

Strzelcy bramek: Gawlik 4, Pawela 2, Socha 2.

Skład: Grycman, Hiltawski, Badura, Pawela, Gawlik, Gładkowski, Grycman, Kaczor, Rajda, Socha, Witt, Żelazko

Trener Jarosław Rachwalski

Juniorzy B1 2 Liga Wojewódzka: Ks Stadion Śląski Chorzów - KS Unia Racibórz 6:2 (5:2)

Strzelcy bramek: Paczuła, Grzybek

Skład: Jurecki, Musioł, Borysiuk, Grzybek, Niewrzoł (Widera 46), Paczuła, Koczy (Kampka 62), Konopacki, Kuźmiński, Walaszek, Ziemkiewicz.

Trener Dariusz Binek

Trampkarze C1 3 Liga Wojewódzka: KS Unia Racibórz – UKS SP Winners Gołkowice 0:12 (0:6)

Skład: Doniec, Janik, Jania, Kleszczyński, Klobuczek, Kodura, Kretek, Królewicz, Myszakowski, Stępień.

Trener Tomasz Trzęsiński

Trampkrze C2 1 Liga Wojewódzka: GKS Gieksa Katowice - KS Unia Racibórz 6:1 (1:0)

Strzelec bramki: Śliwiński

Skład: Zaczyk, Jania, Petryszak, Marczak, Waramba, Biront, Cebula, Rzytki, Śliwiński, Kałus, Warzecha oraz Doniec.

Trener Tomasz Trzęsiński

Młodzik D1 2 Liga Wojewódzka: KS Unia Racibórz – Żywiecka APN 1:2 (1:0)

Strzelec bramki: Krybus.

Skład: Bulenda, Chmiel, Kula, Ronin, Śmigowski, Oszek, Rutowicz, Bartosik, Popela, Czech, Krybus, Poznakowski, Szyra, Kopeć.

Trener Tomasz Oszek: Duże brawa dla chłopców za styl gry, który z meczu na mecz ewoluuje. Gramy ofensywnie bo dzieci powinny właśnie tak grać. Niestety, dziesięć minut "drzemki" w drugiej połowie sprawia, że APN  Żywiec strzela nam dwie bramki. To co działo się później w meczu...kto był ten widział!

...Podobno kto strzeli więcej bramek podczas meczu ten wygrywa...Zgadzam się z tym. Tylko dlaczego przegrywamy mecz, w którym strzelamy tyle samo bramek co przeciwnik?!Po odpowiedź odsyłam do sędziego tego spotkania, pana F, którego "kunszt" sędziowski doprowadził do dramatycznych scen na boisku.- Unia strzeliła bramkę wyrównującą?!Niemożliwe, przecież nie widziałem a więc bramki nie ma!!!Jako sędzia mam przecież prawo nie widzieć wszystkiego!(sic!)

Razem z chłopcami, którzy mają ogromne poczucie niesprawiedliwości i jawnego oszustwa w tym meczu,życzymy panu sędziemu rychłego zakończenia "kariery",  która moim zdaniem nie powinna się w ogóle rozpocząć!


Młodzik D1 Podokręg Racibórz: KS Kornowac - KS Unia Racibórz 3:6 (2:1)

Strzelcy bramek: Oszek 2, Bartosik 2, Jaworek 2.

Skład: Czech Kinga, Szyra, Bialobrzeski, Czech Antoni, Jaworek, Szymanowski, Smuda, Waniek, Wszołek, Ziemkiewicz, Bartosik, Kula, Koloch, Oszek, Rutowicz, Śmigowski.

Trener Michał Koczor: Jeden mecz, dwie różne połowy. W pierwszej odsłonie meczu zabrakło nam koncentracji oraz w szczególności motywacji, która spowodowała stratę dwóch bramek. Druga połowa meczu to lepsza gra naszej drużyny. Chłopcy wzięli się do roboty i sukcesywnie zaczęli odrabiać straty. Nasza gra wygląda coraz lepiej, nie boimy się już otwierać gry, staramy się rozgrywać składne, kombinacyjne akcje, które kończymy strzałem na bramkę. Oby tak dalej!

Orliki E2 Podokręg Racibórz: KS Unia Racibórz – LKS Naprzód 32 Syrynia 12:3 (4:2)

Strzelcy bramek: Bednarz 7, Czarnecki 3, Zieliński 2.

Skład: Skrędzelewski Wojciech, Skrędzelewski Bartłomiej, Zieliński, Henkel, Bednarz, Czarnecki, Koczwara, Rutowicz.

Trener Łukasz Niestrój: Bardzo szybko objęliśmy prowadzenie i tak już zostało do końca. Mecz pod nasze dyktando, przeważaliśmy w każdym aspekcie gry. Cieszy coraz lepsza gra zespołowa oraz skuteczność.