Raport z występów grup młodzieżowych KS Unia Racibórz
Dodane przez Admin dnia 23-10-2019 09:42:10
jun2019_zaj.jpg

Od czwartku do wtorku mogliśmy obserwować na boiskach zmagania drużyn młodzieżowych naszego klubu. Jak zwykle nie zabrakło emocji. Szczególnie pasjonujące były mecze trampkarzy oraz wtorkowy mecz młodzików młodszych. W pozostałych spotkaniach też dużo się działo. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, w którym prezentujemy składy, strzelców bramek i krótkie opinie trenerów.


Treść rozszerzona
jun2019_zaj.jpg

Od czwartku do wtorku mogliśmy obserwować na boiskach zmagania drużyn młodzieżowych naszego klubu. Jak zwykle nie zabrakło emocji. Szczególnie pasjonujące były mecze trampkarzy oraz wtorkowy mecz młodzików młodszych. W pozostałych spotkaniach też dużo się działo.  Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, w którym prezentujemy składy, strzelców bramek i krótkie opinie trenerów.


Juniorzy A1 2 Liga Wojewódzka: KS Ruch Radzionków - KS Unia Racibórz 4:2 (1:1)

Strzelcy bramek: Szlufarksi, Migus

Skład: Grycman, Badura, Włoch, Dominik, Gawlik, Kaczor, Migus, Socha, Szlufarski, Witt, Żelazko.

Trener Jarosław Rachwalski.

Juniorzy B1 2 Liga Wojewódzka: KS ROW 1954 Rybnik - KS Unia Racibórz 2:1 (1:1)

Strzelec bramki: Grzybek,

Skład: Twaróg,  Musioł, Borysiuk,  Grzybek, Jurecki,, Niewrzoł, X.Widera (55` Kodura), Koczy, Konopacki (40` W.Widera), Walaszek, Ziemkiewicz.

Trener Dariusz Binek: Mecz w Rybniku rozpoczął się od indywidualnej akcji Wojtka Grzybka, po której wyszliśmy na prowadzenie. W kolejnych minutach zespół z Rybnika miał więcej z gry. Nasza drużyna "wychodziła" z groźnymi kontrami. Niestety rywale doprowadzili do wyrównania. Wraz z upływającym czasem mecz głownie ze strony Rybniczan się zaostrzył, czego efektem były dwie kontuzje i wymuszone zmiany. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Rybniczanom udało się zdobyć drugą bramkę. Oba zespoły mecz kończyły w 10". W dodatku w naszym zespole jeden z zawodników doznał kontuzji i przez ostatnie 15 minut był raczej statystą niż zawodnikiem. Szkoda, że mieliśmy już zmian, bo sprawa wyniku była by jeszcze otwarta. Już za tydzień gramy kolejne spotkanie. Tym razem w niedzielę z Pszczyną.

Trampkarze C1 3 Liga Wojewódzka: KS Unia Racibórz – WSP Wodzisław Śl. 4:4 (1:4)

Strzelcy bramek: Śliwiński – 2, Janik, Klobuczek.

Skład: Zaczyk, Kleszczyński, Waramba, Klobuczek, Królewicz, Kretek, Myszkowski, Kodura, Śliwiński, Kałus, Janik oraz Doniec, Rzytki, Kremer, Fiegiel.

Trener Tomasz Trzęsiński: W pierwszej połowie przeciwnik zdominował nas, przegrywamy 1:4, ale po przerwie zmiany w ustawieniu i doprowadzamy do wyniku 4:4 , przy większym szczęściu mogliśmy nawet wygrać. Brawo chłopaki za walkę.

Trampkrze C2 1 Liga Wojewódzka: KS Rozwój Katowice - KS Unia Racibórz 5:6 (1:3)

Strzelc bramek: Śliwiński – 5, Rzytki.

Skład: Zaczyk, Jania, Petryszak, Marczak, Waramba, Biront, Cebula, Rzytki, Śliwiński, Kałus, Fiegiel oraz Doniec, Warzecha.

Trener Tomasz Trzęsiński: ...Przełamanie, wygrana. Wchodzimy dobrze w mecz po pierwszej połowie prowadzimy 3:1, a powinno być ze 7:1. Dobrze gramy taktycznie. Nieszczęsna druga połowa, proste błędy i przegrywamy 4:3, ale potrafimy podnieść się i strzelamy jeszcze trzy bramki. Brawo chłopaki za ambicje i determinacje.

Młodzik D1 2 Liga Wojewódzka: KS Unia Racibórz – KS Siódemka Tychy 4:0 (2:0)

Strzelcy bramek: Oszek - 3, Rutowicz.

Skład: Bulenda, Chmiel, Ronin, Śmigowski, Oszek, Rutowicz, Bartosik, Popela, Czech, Krybus, Poznakowski, Kopeć, Kula, Szyra.

Trener Tomasz Oszek: Dziękuję rodzicom za przygotowanie boiska do gry. Dziękuję również za doping na wysokim poziomie kultury co podkreślili rodzice drużyny przeciwnej.

Dla wszystkich chłopców brawa za postawę i realizację zadań meczowych (asekuracja, wsparcie, płynne i szybkie przejście z obrony do ataku, arytmia gry).

Wynik ok, styl gry również, który został oceniony wysoko choć jak zawsze, ja mam kilka zastrzeżeń :-)

Młodzik D1 Podokręg Racibórz: UKS Zryw Rudnik - KS Unia Racibórz 4:1 (1:1)

Strzelcy bramek: Kidoń.

Skład: Bulenda, Białobrzeski, Ziemkiewicz, Kidoń, Matuszczak, Wszołek, Szymanowski, Waniek, Smuda, Czech,  Jambor, Jaworek.

Strzelec bramki: Czech

Trener Michał Koczor: Kolejny raz to my gramy w piłkę a przeciwnik wygrywa mecz. 15 minut

to bardzo dobra gra naszych chłopaków. Tworzymy akcję, jesteśmy kreatywni, współpracujemy ze sobą. W dalszej części meczu brakuje nam sił i odstajemy fizycznością, przez co tracimy bramki. Chłopcy głowy do góry, jeszcze im ki dyś pokażemy :-)

Orliki E2 Podokręg Racibórz: KS Rafako Racibórz - KS Unia Racibórz 6:6 (3:3)

Skład: Skrędzelewski Wojciech, Skrędzelewski Bartłomiej, Zieliński, Henkel, Bednarz, Czarnecki, Rutowicz, Koczwara, Jegliczka.

Strzelcy bramek: Czarnecki – 3, Jegliczka, Rutowicz,Bednarz.

Trener Łukasz Niestrój: Mecz od początku nie ułożył się po naszej myśli, zabrakło koncentracji i przegrywaliśmy już 2:0, po zdobyciu bramki kontaktowej drużyna uwierzyła w siebie i zaczęła dużo lepiej grać. Mecz dobry w naszym wykonaniu, zdobywamy bramkę wyrównującą w ostatniej minucie. Chłopaki pokazali klasę i siłę charakteru grając do ostatniej minuty.