Były unita zdobył bramkę w Reprezentacji Polski U-15
Dodane przez Admin dnia 25-10-2019 18:27:44

Zwycięstwem zakończyła Reprezentacja Polski U - 15 zmagania w ramach UEFA Development. Po minimalnej i pechowej porażce z Rosją i wygranej w karnych z USA, podopieczni trenera Rafała Lasockiego wygrali w dniu dzisiejszym z Islandią 4:0. Przez 60 minut na boisku przebywał były unita Kacper Masiak, a w 27 minucie zdobył bramkę.

Polska – Islandia 4:0 (2:0)
Bramki: Oliwier Sławiński 26, Kacper Masiak 27, Kacper Terlecki 52, 68
Polska: 12. Marcel Mendez Dudziński (41, 1. Jan Sobczuk) – 2. Kamil Fura (48, 20. Bartosz Krasuski), 5. Bartosz Tomaszewski, 13. Mateusz Jasiński (48, 3. Konrad Magnuszewski) – 7. Dawid Zięba, 4. Mateusz Wójcik (60, 18. Bartosz Mikołajczyk), 15. Kacper Masiak (60, 11. Dominik Janeczek), 19. Kacper Terlecki, 17. Oskar Kozdroń (48, 16. Oskar Jarocha) – 10. Krystian Okoniewski (48, 8. Dawid Ławniczak), 9. Oliwier Sławiński (60, 6. Jan Niedzielski).

Przypominamy, że Kacper od sierpnia 2018 roku jest zawodnikiem Zagłębia Lubin. Od marca 2013 do czerwca 2018 roku był zawodnikiem Unii Racibórz. Jego trenerem był Dariusz Binek. Wcześniej szkolił się w UKS Ikar Racibórz, gdzie opiekę trenerską sprawowali nad nim: Kamil Paruzel oraz Tomasz Trzęsiński