Raport z występów grup młodzieżowych KS Unia Racibórz
Dodane przez Admin dnia 31-10-2019 07:35:21

Za nami kolejne piłkarskie zmagania drużyn młodzieżowych. Juniorzy trenera Rachwalskiego pokonali lidera rozgrywek, cenne wyjzadowe zwycięstwo odnieśli trampkarze Tomasza Trzęsińskiego. W pozostałych meczach również nie brakowało emocji. Zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych spotkań.

Treść rozszerzona

Juniorzy A1 2 Liga Wojewódzka: KS Unia Racibórz – BS Polonia Bytom 4:1 (1:1)

Strzelcy bramek: Szlufarksi 2, Socha, Dominik

Skład: Grycman, Socha, Stępiński, Żelazko, (Włoch 70`), Rajda, Szlufarski, Witt, (Hiltawski 75`), Badura (Kaczor 70`) Gawlik, Gładkowski (Pawela 88`)

Trener Jarosław Rachwalski: Zagraliśmy dobry mecz przeciwko liderowi rozgrywek. Tym razem przez całe 90 minututrzymaliśmy wysokie tempo gry i poziom koncentracji. Wyprzedzaliśmy przeciwnika w myśleniu iporuszaniu się po boisku. Widać coraz większą mądrość w grze.

Juniorzy B1 2 Liga Wojewódzka: KS Unia Racibórz – MKS Iskra Pszczyna 9:2 (2:0)

Strzelcy bramek: Konopacki 2, X.Widera 2, Jurecki, Gawlik, Paczuła, Borysiuk, Musioł.

Skład: Pawela, Musioł, Jurecki,, Niewrzoł, Paczuła, Gawlik, Kampka, Konopacki, Kuźmiński, Walaszek, Ziemkiewicz oraz Borysiku, X.Widera, W.Widera.

Trener Dariusz Binek.

Trampkarze C1 3 Liga Wojewódzka: KS 1905 Krzanowice - KS Unia Racibórz 3:7 (1:2)

Strzelcy bramek: N. Gawlik 3, Janik, Klobuczek, Stępień.

Skład: Doniec, Janik, Gawlik, Klobuczek, Kodura, Kremer, Kleszczyński, Kretek, Królewicz, Myszkowski, Walaszek oraz Stępień, Ziemkiewicz.

Trener Michał Koczor: Mecz rozpoczęliśmy trzema stuprocentowymi akcjami, niestety wszystkie zmarnowalismy. Święte przysłowie mówi "jak nie strzelisz to stracisz" i tak też było. Przeciwnik oddał jeden strzał i wyszedł na prowadzenie. Po celnym strzale Niko Gawlika w końcu remisujemy. W drugiej połowie meczu chłopcy wzięli się do roboty i zaczęli strzelać. Nasza skuteczność się poprawiła, chociaż nie udało się ustrzec przed stratą jeszcze dwóch bramek. Brawa dla chłopców za drugą połowę i chęć wygrania tego meczu!

Trampkrze C2 1 Liga Wojewódzka: Zagłębie S.A. Sosnowiec - KS Unia Racibórz 3:6 (1:3)

Strzelc bramek: Rzytki 2, Marczak 2, Śliwiński, Waramba.

Skład: Zaczyk, Jania, Petryszak, Marczak, Waramba, Biront, Cebula, Rzytki, Śliwiński, Kałus, Fiegiel.

Trener Tomasz Trzęsiński: ...Kolejna wygrana !!!, brawo chłopaki za zdyscyplinowanie taktyczne. Mecz mamy pod kontrolą, zaczynamy coraz lepiej operować piłką. Zespół przeciwny zdziwiony , zszokowany był naszą grą. A graliśmy bez rezerwowych, jeszcze raz brawo za walkę i poświęcenie. Pokazujemy charakter ..

Młodzik D1 2 Liga Wojewódzka: Rekord Bielsko – Biała - KS Unia Racibórz 2:1 (0:1)

Strzelec bramki: Krybus.

Skład: Bulenda, Ronin, Śmigowski, Oszek, Rutowicz, Bartosik, Popela, Czech, Krybus, Poznakowski, Kopeć, Kula, Szyra.