Turniej i sparing z udziałem młodzików Unii
Dodane przez Admin dnia 26-02-2020 17:51:15

W niedzielę 23 lutego zawodnicy Michała Koczora wzięli udział w halowym turnieju organizowanym przez LKS 07 Markowice i OSiR Racibórz. W rozgrywkach udział wzięło sześć drużyn, a Unia zmagania zakończyła na trzecim miejscu. Młodzi piłkarze naszego klubu wygrali pierwszy mecz z Gwarkiem Zabrze, a kolejne cztery spotkania zakończyły się remisem. Wielkie Brawa dla zawodników i trenera

W turnieju KS Unia Racibórz wystąpiła w składzie: Patryk Ziemkiewicz, Dominik Wszołek, Wojciech Smuda, Oskar Kidoń, Antoni Szymanowski, Błażej Jaworek, Igor Matuszczak, Maciej Białobrzeski, Michał Rutowicz, Dawid Bartosik, Antoni Czech i Gabriel Poznakowski. Trener Michał Koczor. Klubowi z Markowic dziękujemy za zaproszenie do turnieju.

Rapid Wodzisław – KS Unia Racibórz 0:0

Dzień wcześniej młodziki Tomasza Oszka udały się do Katowic, aby rozegrać sparing z Rozwojem. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Początek nie był udany dla Unii, która w 17 minucie przegrywała 2:0, ale dalsza część meczu to fantastyczna gra naszych młodych piłkarzy. W 50 minucie Unia prowadziła już 5:2. Dwie bramki zdobył Kacper Oszek, po jednym golu dołożył Bartosz Kula, Borys Kopeć i Jakub Krybus. Rywale odpowiedzieli jeszcze bramkami w 60 i 75 minucie. Ostatecznie KS Unia Racibórz wygrała ten wartościowy sparing 5:4. Mecz trwał 85 minut. Rywalom dziękujemy za możliwość rozegrania sparingu J

KS Unia Racibórz wystąpiła w składzie: Maximilian Bulenda, Jakub Chmiel, Maksymilian Ronin, Bartosz Kula, Jakub Krybus, Kacper Oszek, Gabriel Poznakowski, Antoni Czech, Michał Rutowicz, Tomasz Śmigowski, Dawid Bartosik. Trener Tomasz Oszek.