Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu Sportowego UNIA Racibórz
Dodane przez Admin dnia 13-07-2020 19:47:19
walne.gif

W nawiązaniu do ostatniej informacji (z dnia 23 czerwca br.) Zarząd Klubu Sportowego UNIA Racibórz zawiadamia, iż w związku z możliwością spełnienia aktualnych poleceń, wytycznych i zaleceń wydanych w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego będzie mogło się już odbyć zwołane stosownym komunikatem w dniu 15 czerwca 2020 roku Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu Sportowego UNIA Racibórz.

Zaktualizowany termin i miejsce obrad tego Walnego Zebrania to: 20 lipca 2020 roku (poniedziałek) w Raciborzu na terenie Stadionu przy ul. Srebrnej 12.

Rozpoczną się one o godz. 18.00 w pierwszym terminie, a w przypadku braku wymaganego kworum o godz. 18.15 tego samego dnia w drugim terminie.

Porządek Obrad Walnego Zebrania w załączeniu.


Treść rozszerzona
walne.gif

W nawiązaniu do ostatniej informacji (z dnia 23 czerwca br.) Zarząd Klubu Sportowego UNIA Racibórz zawiadamia, iż w związku

z możliwością spełnienia aktualnych poleceń, wytycznych i zaleceń wydanych w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego będzie mogło się już odbyć zwołane stosownym komunikatem w dniu 15 czerwca 2020 roku Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu Sportowego UNIA Racibórz.

Zaktualizowany termin i miejsce obrad tego Walnego Zebrania to:  20 lipca 2020 roku (poniedziałek) w Raciborzu na terenie Stadionu przy ul. Srebrnej 12.

Rozpoczną się one o godz. 18.00 w pierwszym terminie, a w przypadku braku wymaganego kworum o godz. 18.15 tego samego dnia w drugim terminie.


porzadek_obrad.jpg