W sobotę inauguracja sezonu w Nędzy
Dodane przez Admin dnia 31-07-2020 07:29:24
nedza5_zaj.jpg
foto: naszraciborz.pl

 

W sobotę 1 sierpnia o godz 17.00 piłkarze Unii Racibórz po siedmiu miesiącach oczekiwania nareszcie zagrają o ligowe punkty.
Pierwszy mecz zostanie rozegrany w delegacji z LKS Nędza. Rywale poprzedni sezon ukończyli na VI miejscu z dorobkiem 31 ligowych punktów. Tyle samo zdobyła nasza drużyna. W jesiennym meczu w Raciborzu padł remis 1 – 1. Od tego momentu upłynęło jednak sporo czasu, a w naszym klubie nastąpiło kilka kluczowych zmian. Mamy nowego prezesa, dyrektora sportowego oraz trenera. Pozyskano też czterech doświadczonych zawodników, którzy mają być motorem napędowym tej drużyny. Do tego dochodzi nasza zdolna młodzież, która cały czas się rozwija. Jak zagra zatem Unia Racibórz na inaugurację sezonu? Mecz nie będzie łatwy, bo Nędza to solidna drużyna szczególnie niebezpieczna na swoim terenie. Rywali szanujemy ale też znamy swoją wartość. Nasz grający trener Dawid Plizga zapewne zestawi optymalny skład. Jeżeli zawodnicy zrealizują założenia taktyczne nowego szkoleniowca i zostawią na boisku trochę zdrowia to o końcowy wynik możemy być spokojni.
Zapowiada się zatem ciekawy mecz z dużą dawką emocji. Kibiców serdecznie zapraszamy do pobliskiej Nędzy i prosimy o doping.