Porażka w sparingu z Ruchem Zdzieszowice
Dodane przez Admin dnia 16-02-2008 15:01:12

 Sparing
16.02.2008 (sobota) godz. 12.00
Kravare (Czechy)
  KP "Unia" Racibórz
-Ruch Zdzieszowice 
2 - 3 (1 - 3)

bramki dla Unii: Patryk Podstawka 2' z wolnego i
Wojciech Podolak 77' z rzutu karnego

W galerii znajdują sie zdjęcia z wczorajszego sparingu na sztucznej trawie w Krawarzu (Czechy)
Strona www autora zdjęć
www.fotografwz.com
kliknij na link powyżej
Dodano relację i skład Unii w tym sparingu.

Treść rozszerzona

Sparing

Krawarz 16.02.2008 godz. 12.00
Unia Racibórz - HKZ Ruch Zdzieszowice 2 - 3 (1-3)
Bramki :Podstawka 2' z rzutu wolnego,Podolak 77' z rzutu karnego-Czarnecki 13'.Juszczak30',44'.


Skład Unii: Szymon Kubów (46'Leszek Romański), Maciej Biegański (84'Sebastian Kapinos), Paweł Woniakowski, Piotr Sławik (46'Mirosław Pniewski), Jacek Selera (81'Piotr Sławik), Dawid Fryt (80' Jarosław Rachwalski), Patryk Podstawka(46'Artur Potaczek), Szymon Cichecki (46'Łukasz Zapotoczny), Jarosław Rachwalski(46'Tomasz Wardęga), Sebastian Kapinos (46'Adam Kiełtyka), Kamil Szałkowski (46'Wojciech Podolak).

 W trudnych warunkach został rozegrany ten mecz,bo wiał bardzo mocny wiatr ,który przeszkadzał w dokładnym operowaniu piłką oraz zwiększał uczucie chłodu ,bo był mróz. W pierwszej połowie przewagę miał zespół Ruchu,choć już pierwsza akcja Unii przyniosła bramkę. Na 17 m przewrócony został Szałkowski,a rzutu wolnego celnie uderzył w róg bramki Podstawka. Potem to Ruch miał kilka sytuacji bramkowych,a bramka padła po mocnym strzale z ok.20 m Czarneckiego,Kubów tylko wzrokiem odprowadził piłkę ,która wylądowała w okienku jego bramki.Kolejne bramki dla Ruchu to głównie zasługa zawodników Unii. Najpierw Woniakowski stracił piłkę przy rozegraniu na własnej połowie i Juszczak skorzystał z okazji pokonując w sytuacji sam na sam Kubowa. Pod sam koniec pierwszej połowy dokładnym podaniem obsłużył Juszczaka Dawid Fryt i tym razem ,napastnik Ruchu znowu wykorzystał prezent wpadł w pole karne i nie atakowany umieścił piłkę w długim rogu bramki. Po zmianie stron drużyny zagrały w gruntownie zmienionych składach ,a gra się bardziej wyrównała. Oba zespoły stworzyły sobie po jednej dogodnej sytuacji,ale branka padła po przypadkowym faulu na skraju pola karnego i poszkodowany Podolak skutecznie wykonał karnego. Ruch Zdzieszowice to wybiegany i dobrze ułożony zespół,który już jedną nogą jest w nowej 3 lidze.
Za tydzień Unia rozegra 2 sparingi w sobotę 23.02 o godz. 18.00 w Rybniku na sztucznej trawie z Krupiński Suszec,a w niedzielę 24.02 o godz.12.00 w Krawarzu na Buly Arena z TJ SK Kravare. Zapraszamy